המלצות

היי, קוראים לי מאיר אני בן 22. התחלתי ללמוד אצל אסיה כשהייתי בן 16. בזכות  אסיה  שלימדה אותי נגינה באופן שיטתי עם אין סוף סבלנות ומסירות, נגשתי לבגרות רסיטל בפסנתר אחרי שנתיים. במוזיקה בחרתי כתחום לימוד ועיסוק לחיים ואני יודע שזה הודות לעזרה, התמיכה וההשקעה העצומה שקבלתי מאסיה.

 

מאיר גסנבאוער

 

בגיל תיכון למדתי פסנתר בקונסרבטוריון בירושלים ומאז אני מלמדת פסנתר למתחילים. השנה החלטתי לחזור ולהשתלם בנגינה. פניתי למחלקה ללימודי חוץ באקדמיה למוזיקה וזכיתי ללמוד עם אסיה.

אחרי הפסקה של יותר מעשרים שנה באתי לשיעור הראשון בחוסר ביטחון וקצת חששות אך אסיה, בדרכה הנעימה והמעודדת, החזירה אותי מיד למסלול ולעולם המוזיקה הקלאסית: לנגינה זורמת, לשליטה בטכניקות השונות ולניתוח טקסטים מגוונים.

הלימוד אצל אסיה מאוד מדויק, מקצועי, שיטתי ובלתי מתפשר אך בו בעת הלמידה תמיד נעשית באווירה מאוד נינוחה וידידותית, בחיוך ובהרבה סבלנות.

אסיה גם מתמחה בפדגוגיה של לימוד נגינה לתלמידים מאוד צעירים ומשתפת אותי בניסיונה העשיר והמקצועי.

כל שיעור הוא תענוג והחלטתי לשלוח אליה גם שניים מילדי בשנת הלימודים הקרובה!

 

רחל דנציג

ברצוננו להודות לך על שנתיים נהדרות של מוזיקה, נגינה ויצירה. גילינו שלימודי הפסנתר אינם מקום לכעס ותסכול, ושאפשר גם אחרת-ללמוד נגינה מתוך אהבה, לנגן עם רגש ופשוט ליהנות מהנגינה.

 

יאיר והגר אילון

אסיה היא מורה  אנושית ומתחשבת בכל תלמיד.

היא מגישה חומר חדש בצורה אוניברסלית: טכניקת נגינה ותורת המוסיקה בוא זמנית.

אסיה היא בעלת כישרון מיוחד: היא נותנת בסיס מקצועי והופכת את לימוד הנגינה בפסנתר לסוג משחק.

 

הלנה לווין

אנחנו מאושרים שהבן שלנו לומד נגינה בפסנתר אצל המורה אסיה יאמפולסקי שהצליחה ללמד אותו להקשיב ולהבין את המוסיקה, לעבוד כמו שצריך, להיות רציני ומרוכז. תודה לה על הסבלנות והאהבה שהיא מקרינה בכל שיעור.

 

משפחת שטרן

למצוא מורה אמתית זה מזל גדול מאוד.

התמזל מזלנו – פגשנו את אסיה: מורה ובן אדם יוצא מן הכלל. מצד אחד, היא רגישה מאוד ומצד שני, היא יודעת לדרוש מהתלמיד התמדה וכבוד למוסיקה.

 

נטלי רוסוביץ'- דוקורסקי (אמא של ענת סולוביוב)